Pass your matura with flying colors/Zdaj maturę celująco

American Corner zaprasza na cykl zajęć językowych prowadzonych przez native speakers. Zajęcia z cyklu PASS YOUR MATURA WITH FLYING COLORS/ZDAJ MATURĘ CELUJĄCO są przeznaczone głównie dla tegorocznych maturzystów, ale także dla wszystkich, którzy chcą popracować nas swoim j. angielskim.

Zajęcia odbywają się w całości w j. angielskim, są bezpłatne i zazwyczaj trwają 75min. Każdorazowo omawiamy wcześniej wybrany przez uczestników temat, a także ćwiczymy zadania maturalne (egzamin ustny) pod okiem doświadczonych native speakers - nauczycieli j. angielskiego.


Z uwagi na duże zainteresowanie cyklem, prosimy zainteresowanych o wcześniejszą resjestrację pod adresem e-mail: library.acradom@gmail.com

W temacie należy wpisać: PASS YOUR MATURA WITH FLYING COLORS, a w treści wiadomości podać imię/nazwisko/reprezentowaną szkołę oraz nr kontaktowy.

Nie przyjmujemy zgłoszeń zbiorowych ani grup zorganizowanych.

Daty:

01/12 - czwartek

08/12 - czwartek

12/12 - poniedziałek

15/12 - czwartek

Godziny są stałe: 15:00 - 16:15

Miejsce: siedziba American Corner Radom, ul. Traugutta 31/33

Prowadzenie: Vanessa DeWig, Derrick Ogrodny

Wstęp wolny; spotkania w j. angielskim.

Każdorazowo, z odpowiednim wyprzedzeniem reklamujemy poszczególne spotkania również na naszej stronie na Facebook.com Tam szczegółowe informacje na temat naszej działalności i organizowanych przez nas programów. 

Wróć