Taka jest miłość. Wieczór poetycko-muzyczny na 90-lecie I LO

3 lutego 2020 r. (poniedziałek), godz. 18.00
„Łaźnia”, ul. Żeromskiego 56
wstęp dla posiadaczy wejściówek

„Taka jest miłość” - to tytuł  wieczoru poetycko-muzycznego, który zainauguruje obchody jubileuszu 90-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Radomiu. Podczas spotkania swoje utwory zaprezentują byli nauczyciele: Anna Łęcka i Anna Równy, były dyrektor Jan Wulkiewicz, absolwent Maciej Bujanowicz oraz uczniowie. Wiersze poetów usłyszymy w interpretacji samych autorów jak również recytatorów z liceum: Magdaleny Bisińskiej, Weroniki Zygmunt, Ernesta Jarosińskiego. Przy fortepianie zasiądzie Hubert Nagrocki. Dopełnieniem wokalnym będą piosenki w wykonaniu Aleksandry Łochnickiej. Całość poprowadzą absolwenci: Beata Drozdowska i ks. Arkadiusz Bieniek.

Organizatorzy: I LO im. Mikołaja Kopernika w Radomiu, Stowarzyszenie Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria „Łaźnia”

Obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania w I LO im. Mikołaja Kopernika w Radomiu, ul. Żeromskiego 10 (biblioteka szkolna) oraz w  RKŚTiG „Łaźnia”, ul. Żeromskiego 56

Wróć